Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Używane części samochodowe nowym hitem w Polsce
Wzrost inflacji i rosnące ceny nowych komponentów sprawiają, że coraz więcej konsumentów decyduje się na zakup używanych części samochodowych. To alternatywny sposób na utrzymanie pojazdu w dobrym stanie technicznym oraz ograniczenie wydatków na naprawy i renowacje. Co sprawiło, że używane części samochodowe stały się nowym hitem w Polsce?
Czytaj więcej
Jak znaleźć zamiennik części?
Podczas nagłych lub wymagających napraw aut może zdarzyć się, że części oryginalne okażą się niedostępne lub ich zakup znacznie nadszarpnie nasz budżet. Alternatywną opcją jest zakup zamienników pasujących do danego modelu auta. Jednak jak znaleźć idealny zamiennik części samochodowej?
Czytaj więcej
Które części do samochodów są najdroższe?
Zakup części wymiennych do samochodu może w dużym stopniu wpłynąć na ogólne koszty utrzymania pojazdu. Różnice w cenach między poszczególnymi komponentami są często zaskakujące. Które części samochodowe są najdroższe? Zapraszamy do lektury.
Czytaj więcej
Ile można dostać za auto na złomie?
W przypadku stłuczki na drodze, zestarzenia się auta lub poważnych awarii technicznych warto rozważyć oddanie pojazdu na złom. Ile można dostać za auto na złomie? Od czego zależy cena skupu samochodu? Zapraszamy do lektury.
Czytaj więcej
Gdzie są najtańsze części samochodowe?
Naprawa usterek i awarii w pojazdach zwykle nie jest łaskawa dla zawartości portfela, zwłaszcza gdy problem pojawił się niespodziewanie i trzeba go pilnie rozwiązać. Gdzie można kupić najtaniej części do auta? Zachęcamy do lektury!
Czytaj więcej
Nowe czy używane części do samochodu? Gdzie szukać auto części?

W świecie motoryzacji jednym z najważniejszych wyborów, przed którym prędzej czy później staje każdy kierowca, jest decyzja o zakupie nowych lub używanych części samochodowych. Chociaż na pierwszy rzut oka wybór nowych części może wydawać się najbardziej logicznym i bezpiecznym rozwiązaniem, rzeczywistość jest zdecydowanie bardziej złożona.

Czytaj więcej

 
 Firma "Adamex" Stacja demontażu pojazdów W85 wita Państwa na stronie internetowej swojego sklepu adamexczesci.com.

W ofercie naszego sklepu 
adamexczesci.com znajdą Państwo używane części do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, quadów oraz sprzętu motorowodnego. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do składania zamówień z rejestracją lub bez.

 

 Wszystkie oferowane przez nas części są używane, sprawne i objęte gwarancją rozruchową.

 

 W przypadku gdy nie mamy w magazynie interesujących Państwa części, możemy na życzenie sprowadzić dany model auta "dawcę".

 

 

 Prowadzimy skup aut osobowych i ciężarowych, wystawiamy zaświadczenia o   kasacji.

 

 Płacimy gotówką.

 

 Zadzwoń !!!     608-350-002     lub     602-434-521

pixelpixel